وضعیت
موضوع بسته شده است.

کیمیا ذبیحی

کاربر حرفه ای
مدیرکل سایت
نویسنده
6,793
6,525
570
با عرض سلام و خوش‌آمد گویی خدمت کاربران عزیز، لطفا قبل از عضویت در انجمن حتما قوانین را مطالعه نموده و از آن‌ها پیروی فرمایید.

1. استفاده از نام های کاربری که شبیه به نام مدیران سایت باشد مجاز نیست، برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده در صورت مشاهده ثبت نام با چنین نام های کاربری، حساب کاربری فرد مورد نظر مسدود خواهد شد. نام هایی مثل شماره تلفن، ناسزا، نام های تسمخر آمیز، نام وبلاگ یا سایت  به منظور تبلیغات و ... برای نام کاربری مجاز نمیباشند.

2.  استفاده از کلمات رکیک یا تصاویر نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و بخصوص به روز رسانی وضعیت) همچنین در نوشته ها و تاپیک‌ها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
 
3. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا ادغام یا حذف خواهد شد.
 
4. هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران انجمن و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.
 
5. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی است.
 
6. انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیکها، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، شروع بحث (تاپیک) در بخش مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیک‌های مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر تاپیک را فقط در یک بخش (مناسب موضوع تاپیک) بنویسید.
 
7.  ارسال شکلک بدون متن اسپم محسوب میشود و مطلب مورد نظر حذف خواهد شد و نظرات اسپم مثل ( خوبه , خوشم اومد , عالی بود , جالب بود , موافقم و ...  ) که تنها به منظور افزایش تعداد ارسال ها و اسپم , ارسال شده اند خلاف قوانین میباشد و میتوان به جای ارسال چنین پست هایی از گزینه پسندیدم استفاده کرد !  کاربری که به عنوان اسپمر شناخته شود محدودیت هایی برای او به صورت اتوماتیک از طرف سیستم اعمال میشود (مانند دسترسی نداشتن به قسمت پیام خصوصی و... )
 
8. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
 
9. بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
 
10. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید. انجمن اجازه مطرح کردن اتهامات نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکتها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهد.
 
11. نوشتن مطالب تبلیغاتی و تجاری غیر مجاز است , تبلیغات سایت یا وبلاگ شخصی شما فقط در امضا کاربری مجاز میباشد .
 
12. مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده بوده و انجمن نویسا در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن و ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید.
 
13. بخشهای غیر فنی انجمن نویسا ، به منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت بین کاربران، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث غیر فنی و عمومی در نظر گرفته شده است. ضمن توجه به بند 6 این قوانین ارسال تاپیک فقط در صورت همخوانی با موضوع آن بخش و رعایت قوانین مربوط به هر بخش مجاز است. قبل از فعالیت در هر بخش، قوانین آن را که مدیران در ابتدای آن بخش تعریف کرده اند مطالعه کنید.
 
14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند از دکمه "گزارش تخلف" که زیر نوشته هر پست ارسال شده یا تاپیک آمده استفاده کنند.
 
15. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک ,  بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران نویسا محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند.
 
16 . حق حذف یا ویراش کل قوانین در هر زمانی ، بدون اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران نویسا محفوظ است و کاربران میبایست از آخرین تغییرات قوانین اطلاع یابند و انجمن هیچگونه مسئولیتی برای اطلاع  رسانی تغییر قوانین به کاربران ندارد 
 
 
- رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است.


موفق و پیروز باشید.
 

 
وضعیت
موضوع بسته شده است.