رفتن به مطلب

چگونه نویسنده شویم ؟!

اگر نویسندگی را تازه شروع کرده‌اید، تلویزیون باید اولین چیزی باشد که کنار می‌گذارید. به گفته‌ی کینگ تلویزیون «سمِ خلاقیت است». نویسنده باید به درون خود و به دنیای تخیلاتش نگاه کند. برای این که بهتر بتوانید این کار را انجام بدهید باید تا می‌توانید کتاب بخوانید.

اخبار انجمن نویسا
 • رمان های بی تو در همه شهر غریبم و مرگ رنگ از خانوم ها مریم صناعی و بهاره غفرانی از نشر علی چاپ شده اند
 • به زودی رمان های زیر از نشر علی چاپ خواهند شد
 • رمان زندان دل از مریم صناعی
 • رمان معشوق مشترک و کسی مثل کسی نیست از فاطمه مرادی
 • رمان در پس ابرها از عاطفه نیک طلب
 • رمان پرواز غیر مستقیم از یاسمن تقوی
 • رمان زیر گنبد کبود انگار خدا هم نبود از پرستو مهاجر
 • رمان واکنش از مینا سلطانی
 • رمان کتمان از فاطمه کمالی
 • رمان طلوع از فاطمه گل محمدی
 • رمان آوای سکوت و قفس تا نفساز شادی هاشمی
 • رمان خشماهنگ از الهام علی احیایی

پرچمداران

 1. Shaghayeghpoursalehi78

  Shaghayeghpoursalehi78

  نویسنده انجمن


  • امتیاز

   114

  • تعداد ارسال ها

   51


 2. sahar66

  sahar66

  نویسنده انجمن


  • امتیاز

   112

  • تعداد ارسال ها

   469


 3. Sepidtgh

  Sepidtgh

  ناظر


  • امتیاز

   104

  • تعداد ارسال ها

   579


 4. نازنین.م

  نازنین.م

  نویسنده انجمن


  • امتیاز

   87

  • تعداد ارسال ها

   111مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان دوشنبه, 21 آبان 1397 در همه بخش ها

 1. 3 امتیاز

  نگارش 1.0.0

  231 دریافت

  نام رمان: برزخ خاموش نویسندگان: فاطمه مرادی، کیمیا ذبیحی تعداد صفحات: 337 طراح جلد: پریسا یاسائی ژانر: عاشقانه خلاصه : برزخ خاموش روایت قصه ی ترنمه، دختری که مهر بچه ی طلاق به پیشونیش میخوره و از این مهر اصلا راضی نیست... می خواد راه نجات رو پیدا کنه اما تو چاله نرفته میره داخل چال... یک رمان عاشقانه اجتماعی که هم سختی و تلخی زیادی داره و هم یه روزی شیرین میشه... برای دانلود رمان گزینه دریافت فایل را بزنید pdf مخصوص همه ی گوشی ها و کامپیوتر epub مخصوص گوشی های آیفون apk مخصوص گوشی های اندروید
 2. 3 امتیاز
  حرف های جدیدی را در ذهنش می شنید تعریف و تمجیدهای اطرافیانش در مدت زمان اندکی به حرف هایی تلخ در ذهنش تبدیل می شدند او یک چیز بیشتر ازدیگران داشت که برتری او ازدیگران در این زمینه آنهارا آزارمی داد شاید بهتراست انسان درزندگی ساده زیست باشد چیزهای کمتری بداند تاکمترباواقعیت های تلخ زندگی مواجه شود.پدیده ای که مسیر زندگی اورا ازافراد عادی جدا می کرد چیزی نبود جز حس ششم. خواندن ذهن دیگران برایش آزاردهنده بود.برایش زجرآوربود که نظردیگران را آنقدرباصراحت بفهمد او به مقدارزیادی دروغ نیازداشت به تعدادی دروغ تا کمی تعریف وتمجیدبشنودتادوست داشتن ها راببیندتاچشم هایش را بر روی هر حقیقت تلخی ببندد. ازمقایسه شدن هابیزار بودازشنیدن حرف های مردم که بی جهت زندگی کسی را قضاوت می کردنداون ازاین زیادی دانستن هابیزاربود. شایدتنهامزیت خوبی که در آن دوران برایش داشت این بود که در دوران مدرسه پاسخ سوالات امتحانی را پیش تر می فهمید وهمان هارا می خواند ونمره ی کامل می گرفت. شایدبرای شمانکته جالبی باشدشایدالان در ذهن و دلتان بخواهید که کاش از این حس بهره مندبودیدولی.....اگر واردرابطه ای عاشقانه شوید آیابازهم حاضریدذهنیت طرف مقابل و کسی که عاشقانه اورا می پرستید بدانید؟...حتی اگربه زیان دوستی تان باشد؟ باما همراه باشیداتفاقات جالبی در این داستان در انتظارنوشته شدن هستند که همراهی شماعزیزان را می طلبد.داستان کودکی دربرف سرد زمستان رابه دوستان خودهم معرفی کنید.سپاس ازهمراهیتان.
 3. 2 امتیاز

  نگارش 1.0.0

  608 دریافت

  نام رمان: آرام جانم نویسندگان: فاطمه مرادی، کیمیا ذبیحی تعداد صفحات: 887 طراح جلد: پریسا یاسائی ژانر: عاشقانه طنز خلاصه : دختری به نام آرام ناامید از پیداکردن یه کار خوب، میخواد یه شغل پسرونه انتخاب کنه، و برای این که این شغل رو بهش بدن، مجبوره تغییر شکل بده و یه جورایی خودشو به شکل پسر دربیاره. حالا با این ریخت و قیافه جدید و سیبیل انگلیسی و کت شلواری که اتوش هندونه قاچ میکنه، میره تا پرستار یه پسر شر و شیطون بشه و تو روند رمان، اتفاقات جالب و هیجان انگیزی برای آرام میوفته که خوندشون خالی از لطف نیست. برای دانلود رمان گزینه دریافت فایل را بزنید pdf مخصوص همه ی گوشی ها و کامپیوتر epub مخصوص گوشی های آیفون apk مخصوص گوشی های اندروید
 4. 1 امتیاز
  ۲۰: اثر تماشاگر بیشتر افراد در شرایط اضطراری به احتمال بسیار زیاد تمایل دارند که در یک مکان شلوغ و پرجمعیت باشند تا به این ترتیب شانس بیشتری برای دریافت کمک از جانب دیگران داشته باشند. برخلاف این عقیده رایج، بودن در میان دیگران لزوما همیشه هرچیزی را ضمانت نمی‌کند. پدیده‌ای روانشناختی به نام اثر تماشاگر حاکی از آن است که احتمال کمک سایر افراد به فردی که در ناراحتی و اضطرار قرار دارد در صورت کم بودن تعداد مشاهده‌کنندگان و یا نبودن هیچ مشاهده کننده‌ای افزایش خواهد یافت. در صورتیکه تعداد افراد حاضر در صحنه بیشتر باشد، هر فردی معمولا تصور می‌کند که دیگری به کمک آن فرد خواهد رفت. روانشناسان این حالت را آزادی در مسئولیت پذیری می‌نامند. پدیده اثر تماشاگر اخیرا در یکی از خیابان‌های شلوغ لندن مورد آزمایش قرار گرفت و این نتیجه را به همراه داشت که وضعیت اجتماعی شناخته شده افراد نقشی موثر در دریافت یا عدم دریافت کمک توسط فرد نیازمند کمک بازی می‌کند؛ با این وجود، در چنین شرایطی بیشتر افراد همچنان بدون توقف به راه خود ادامه می‌دهند.
 5. 1 امتیاز
  آزمایش روانشناسی اجتماعی ۱۶: سگ‌های پاولف آیا نام پاولف چیزی را به یاد شما نمی‌آورد؟ اگر اینطور نیست حتما شما در غار زندگی می‌کنید. آزمایش معروف شرطی شدن کلاسیک پاولف موجب گسترده شدن مفهوم واکنش شرطی شد. پاولف در این آزمایش با نشان دادن غذا به سگ‌ها به اندازه گیری تعداد دفعات ترشح بزاق در آ ن‌ها پرداخت. او دریافت که نشان دادن غذا به سگ‌ها موجب ترشح بزاق در دهان آنها می‌شود و باین ترتیب هربار که غذا را به سگ‌ها می‌داد زنگی را نیز به صدا در می‌آورد. با گذشت زمان، به‌تدریج ارتباطی بین صدای زنگ و غذا برای سگ‌ها به‌وجود آمد و بزاق دهان آنها با شنیدن صدای زنگ ترشح می‌شد. این نتیجه نشان می‌دهد که واکنش‌ها قابل یادگیری هستند.
 6. 1 امتیاز
  آزمایش گوریل نامرئی فکر کنید از شما خواسته می‌شوید یک ویدئوی کوتاه را ببینید که در آن سه نفر با تیشرت سفید و سه نفر با تیشرت سیاه با هم بسکتبال بازی می‌کنند. همین طور که تماشا می‌کنید باید تعداد پاس هایی که تیشرت سفید‌ها به هم می‌دهند را بشمارید. در یک نقطه یک گوریل وسط بازی می‌آید به دوربین نگاه می‌کند و به سینه خود مشت می‌زند و سپس می‌رود و نه ثانیه در صفحه نمایش می‌ماند. آیا گوریل را می‌بینید؟ احتمالا همه شما پاسخ می‌دهید که بله، معلوم است که می‌بینم، چطور می‌شود متوجه چیزی به این واضحی نشوم؟ اما در این آزمایش که چند سال پیش در دانشگاه هاروارد انجام شد و نیمی از کسانی که ویدئو را تماشا کرده و تعداد پاس‌ها را شمرده بودند متوجه گوریل نشدند. مثل اینکه گوریل نامرئی بود. این آزمایش دو چیز را نشان می‌دهد: ما متوجه خیلی از چیزهایی که در اطرافمان اتفاق می‌افتد نمی‌شویم، و اینکه نمی‌دانیم متوجه چیزهای زیادی می‌دهیم.
 7. 1 امتیاز
  آزمایش اجتماعی کالسبرگ در این آزمایش اجتماعی، سوژه زوج‌های بی خبری بودند که برای تماشای فیلم به یک سینمای شلوغ می‌آمدند. تنها دو صندلی خالی در این سینما وجود داشت که آن هم درست وسط صندلی هایی بود که مردانی با ظاهر نسبتا خشن و بدن خالکوبی شده روی آن‌ها نشسته بودند. همان طور که این آزمایش نشان می‌دهد، بیشتر زوج‌ها با دیدن چنین افرادی تصمیم می‌گیرند فورا سینما را ترک کنند، اما برخی دیگر هم روی صندلی خود در میان آن‌ها می‌نشینند و با تشویق جمعیت حاضر در سالن روبرو می‌شوند. این آزمایش نمونه خوبی بود که چرا افراد نباید همیشه براساس ظاهر قضاوت کنند.
 8. 1 امتیاز
  باید دور شوم .از هیاهوی این شهر، از هرچیزی که مرا به خودش وابسته می کند. قلبم مثل آینه ای است که از شدت غم تکه تکه شده. صدای قدم هایم دل شهر را به لرزه درمی آورد. بی اختیار اشک هایم هم چون مروارید از چشمانم بر گونه های سردم می نشیند. جوری می دویدم که سرعتم از سرعت نور درثانیه هم بشتر بود. بر سر تبه ای رسیدم. وای آفتاب زمستان، به به هوای کوهستان، زیر نور خاکستری مهتاب، روح شکسته ام را نوازش می دهد. لبخندی بر صورتم نشست. شاید این هوا بتواند برای قلب شکسته ام مرحمی باشد.
 9. 1 امتیاز
  During a momentous battle, a Japanese general decided to attack even though his army was greatly outnumbered. He was confident they would win, but his men were filled with doubt. On the way to the battle, they stopped at a religious shrine. After praying with the men, the general took out a coin and said, "I shall now toss this coin. If it is heads, we shall win. If it is tails we shall lose." "Destiny will now reveal itself." He threw the coin into the air and all watched intently as it landed. It was heads. The soldiers were so overjoyed and filled with confidence that they vigorously attacked the enemy and were victorious. After the battle. a lieutenant remarked to the general, "No one can change destiny." "Quite right," the general replied as he showed the lieutenant the coin, which had heads on both sides. سرنوشت" درطول نبردی مهم و سرنوشت ساز ژنرالی ژاپنی تصمیم گرفت باوجودسربازان زیادش حمله کند مطمئن بود که پیروز می شوند اماسربازانش تردیدداشتندو دودل بودند. درمسیرمیدان نبرد درمعبدی مقدس توقف کردند.بعداز انجام فریضه دعا‌که همراه سربازانش انجام شدژنرال سکه ای درآورد وگفت":سکه را به هوا پرتاب خواهم کرد اگر رو آمد می بریم اما اگرشیربیایدشکست خواهیم خورد. "سرنوشت خودمشخص خواهدکرد" سکه را به هواپرتاب کرد وهمگی مشتاقانه تماشاکردندتا وقتی که بر روی زمین افتاد رو بودسربازان از فرط شادی از خودبیخودشدندوکاملا اطمینان پیداکردند وباقدرت به دشمن حمله کردند وپیروز شدند. بعدازجنگ ستوانی به ژنرال گفت":سرنوشت را نتوان تغییرداد(بایک سکه انتخاب کرد). ژنرال درحالی که سکه ای راکه دوطرف آن رو بودرا به ستوان نشان می دادجواب داد:"کاملا حق باشماست".
 10. 1 امتیاز
  رمان آقای مشهور وطرفدارعاشق😊
 11. 1 امتیاز
  نام رمان : مهرآسا نویسنده : عاطفه حیران یزدی طراح جلد: پریسا یاسائی
 12. 1 امتیاز
  نام رمان : مجازات نویسنده : بهار نوری طراح جلد: پریسا یاسائی
 13. 1 امتیاز
  نام رمان : حنانه نویسنده : فاخته شمسوی طراح جلد: پریسا یاسائی
 14. 1 امتیاز
  نام رمان: دلم گیر چشماته نویسنده:مرضیه اخوان نژاد موضوع: عاشقانه، هیجانی، انتقامی خلاصه: پرهام مرد سرد و مغروری‌ست که قربانی روزگار تلخی شده است و به دنبال راه نجاتی از قربان‌گاهش می‌گردد که به طور اتفاقی با دختری به نام یاسی آشنا می‌شود و رفته‌رفته به او دل می‌بندد. قافل از این‌که یاسی هم مانند او در زندانی که عمویش برایش در نظر گرفته است اسیر است و تنها را خلاصی از آن زندان، نزدیک شدن به پرهام و گرفتن انتقام از اوست.
 15. 1 امتیاز
  یک عاشقانه آرام اثز آقای نادر ابراهیمی پوکر از م.فراهانی تا تلاقی خطوط موازی گروهی از رمان های خانم قائمی فر راز یک سناریو از خانم...مریم موسیان فک کنم... عروس مرده از خانم زارع و دیگر آثاری که حضور ذهن ندارم.
 16. 1 امتیاز
  سلام عزیزم ?? زیر گنبد کبود رو خوندم. با فلش بک خوشگلی شروع کردی داستان هم فوق العاده رئال و اجتماعیه با وجود تلخ بودن بعضی جاهاش اما حقیقتا باعث ناراحتی خواننده نمیشه چون همین شکلیه. من رمان دیگه ای با همین موضوع تقریبا شروع کردم که نتونستم تموم کنم چون کاملا سیاه نمایی بود اما این یکی نه. منطقی بود گرچه کفر آدمو درمیاورد ولی اشکالی نداشت به نظر من مثل بعضی کتابها نبود که اگه باهاش اشک بریزی بعدا اثر منفی روی خواننده داشته باشه. در کل احساسی که منتقل میکنه رو دوست داشتم فقط سه تا نکته توش دیدم که گفتم بگم ? 1- یه جا از سامیار تعریف کردی اونجا مضارع زدی وسط ماضی 2- اونجا که سامیار از خاطرات گذشته ش با عشقش میگه خیلی با جزییات میگه دسته گل آورد و اینا... بنظرم ممکنه تمام جزییات یادش باشه اما اینکه بخواد اون مدلی برای یکی دیگه تعریف کنه با اون جمله های هنری، این یه کم عجیبه 3- یه کم پارتهای اول در حد ده تا پارت اینا، فضاسازیش بنظرم کم اومد شاید هم فقط به نظر من اینجوری اومده ? مورد دیگه ای نبود و جا داره که جفت پا برم تو حلق سامیار و حتی مرتضی ? و به امید خدا شاهد چاپ رمانت و موفقیت های بعدیت باشیم ?
 17. 1 امتیاز

  نگارش 1.0.0

  639 دریافت

  ساهی جلد دوم ✍? نویسنده : کیمیا ذبیحی نویسنده اختصاصی انجمن نویسا رمانکده ? Nevisadl.com ? تعداد صفحات : 626 ? خلاصه : در جلد اول خواندیم: دکتر دادیار بعد بازگشت به ایران به "شیفته فراهانی"کمک می کنه تا حافظه اش رو بدست بیاره و در این راه... ممکنه عاشقش بشه؟ خلاصه جلد دوم: "آزاد فراهانی" مردی زخم خورده و افسرده، بعد مرگ خواهرش با خانواده اش به ایران برمیگرده و به درخواست عمه اش، روابطش رو با دخترعموش صمیمی‌تر میکنه که باعث میشه.. ? ژانـــر ⬅️ #عاشقانه ? #ساهی_2 برای دانلود رمان دریافت فایل را بزنید pdf ?مخصوص همه ی گوشی ها و کامپیوتر? epub ?مخصوص گوشی های آیفون ? apk ?مخصوص گوشی های اندروید?
 18. 1 امتیاز
  دو تا می فرستم هر کدوم که خودتون انتخاب کردید: " سبک بال رفتم... با کوله باری از غم بازگشتم... این رسم رفت و آمدهای این زمانست" (یا) " دنیای امروز ما، دنیای روابط آدمها با آدمها نیست...!! دنیای روابط ، نقاب ها با نقاب هاست...!! " ( مجددا عرض می کنم ، لطفا اسم نویسنده رو بنویسید، مهتاب سلطانی، ممنون)
 19. 1 امتیاز
  دوست عزیز چهار خط پی دی اف کل عکس جلد رو میگیره! از طرفی خلاصه برای انتخاب راحت تر عکس توسط طراحه. بنده عرض کردم دست نوشته بدید. یه نگاهی به روجلدهای آماده بندازین متوجه میشین.. یک بار عذرخواهی کردم اگر طول کشیده. جلد شما آمادست منتظر دست نوشته ام!
 20. 1 امتیاز
  خلاصه تر از اون امکان نداره. همش 4 خط پی دی افه!!! یکماهه در خواست دادم ، بعد از من هر کسی درخواست داده جلدش آماده است.
 21. 1 امتیاز
  لطفا دست نوشته سه خطی مربوط به رمانتون رو هم قرار بدید دوست عزیز
 22. 1 امتیاز
  سلام عزیزم... مرسی من برای رمان "تنها" میخوام اون سه خطی که گفتی این باشه. در واقع یه تیکه از رمان هستش. -تو حتی وقتایی که تنها بودم،بودی...چرا؟! -چون هیچ وقت...هیچ کس نمیتونه تنها باشه...تنها کسی که میتونه تنها باشه خداس... اگر این اکی نبود بی زحمت این یکی رو بذار. تنها مالک تنهایی،تنها ترین تنها ها،خداوند است... مرسی عزیزم
 23. 1 امتیاز
  سلام بله گفتم تصویر خاصی مد نظرم نیست لطفا شما با سلیقه خودتون تصویر انتخاب کنید. ممنونم. سال نو مبارک.
 24. 1 امتیاز
  ?رمان تنها | atiye77 | کاربر انجمن نویسا ? https://goo.gl/IAu7JU ?ژانر: #عاشقانه ، #اجتماعی ?خلاصهl داستان دختری است که مادرش همسر دوم مرد مسنی میشود در این بین این مرد خواهر زاده ای دارد که در خانه آن ها و زیر دست همسر اول بزرگ شده است. عشقی میان این دو به وجود می آید ولی ناگهان... همسر مادرش مخالفت میکند... خوش بختی را که از آن ها میدزدد،سایه سیاه نحسی بر خانه عاشقانه آن ها مینشیند... بر باد میرود همه ی آن همه عاشقانه... و حالا بعد از 7 سال دختر داستان بر میگردد... اما همه چیز عوض شده است... شاید هنوز عاشق باشد اما در دلش انتقام همه دخترانگی هایی که از دست رفت سلطنت میکند...
 25. 1 امتیاز
  با عرض سلام و خوش‌آمد گویی خدمت کاربران عزیز، لطفا قبل از عضویت در انجمن حتما قوانین را مطالعه نموده و از آن‌ها پیروی فرمایید. 1. استفاده از نام های کاربری که شبیه به نام مدیران سایت باشد مجاز نیست، برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده در صورت مشاهده ثبت نام با چنین نام های کاربری، حساب کاربری فرد مورد نظر مسدود خواهد شد. نام هایی مثل شماره تلفن، ناسزا، نام های تسمخر آمیز، نام وبلاگ یا سایت به منظور تبلیغات و ... برای نام کاربری مجاز نمیباشند. 2. استفاده از کلمات رکیک یا تصاویر نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و بخصوص به روز رسانی وضعیت) همچنین در نوشته ها و تاپیک‌ها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. 3. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا ادغام یا حذف خواهد شد. 4. هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران انجمن و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست. 5. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی است. 6. انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیکها، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، شروع بحث (تاپیک) در بخش مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیک‌های مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر تاپیک را فقط در یک بخش (مناسب موضوع تاپیک) بنویسید. 7. ارسال شکلک بدون متن اسپم محسوب میشود و مطلب مورد نظر حذف خواهد شد و نظرات اسپم مثل ( خوبه , خوشم اومد , عالی بود , جالب بود , موافقم و ... ) که تنها به منظور افزایش تعداد ارسال ها و اسپم , ارسال شده اند خلاف قوانین میباشد و میتوان به جای ارسال چنین پست هایی از گزینه پسندیدم استفاده کرد ! کاربری که به عنوان اسپمر شناخته شود محدودیت هایی برای او به صورت اتوماتیک از طرف سیستم اعمال میشود (مانند دسترسی نداشتن به قسمت پیام خصوصی و... ) 8. بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. 9. بحث در مورد راه های عبور از فیلتر، نرم افزارها ، معرفی سایتهای فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. 10. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید. انجمن اجازه مطرح کردن اتهامات نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکتها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهد. 11. نوشتن مطالب تبلیغاتی و تجاری غیر مجاز است , تبلیغات سایت یا وبلاگ شخصی شما فقط در امضا کاربری مجاز میباشد . 12. مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده بوده و انجمن نویسا در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن و ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی كه كار ویروس یابی و اسكن فایلها را بر عهده دارند ، چك نمایید. 13. بخشهای غیر فنی انجمن نویسا ، به منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت بین کاربران، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث غیر فنی و عمومی در نظر گرفته شده است. ضمن توجه به بند 6 این قوانین ارسال تاپیک فقط در صورت همخوانی با موضوع آن بخش و رعایت قوانین مربوط به هر بخش مجاز است. قبل از فعالیت در هر بخش، قوانین آن را که مدیران در ابتدای آن بخش تعریف کرده اند مطالعه کنید. 14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند از دکمه "گزارش تخلف" که زیر نوشته هر پست ارسال شده یا تاپیک آمده استفاده کنند. 15. حق حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک , بدون دلیل و اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران نویسا محفوظ است. که البته در صورت تمایل، می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار دهند. 16 . حق حذف یا ویراش کل قوانین در هر زمانی ، بدون اطلاع قبلی برای ادمین و مدیران نویسا محفوظ است و کاربران میبایست از آخرین تغییرات قوانین اطلاع یابند و انجمن هیچگونه مسئولیتی برای اطلاع رسانی تغییر قوانین به کاربران ندارد - رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است. موفق و پیروز باشید.
×